Evren Bal kimdir?

Teknolojiyi, yeniliği, gelişimi ve öğrenmeyi seven, 1980 doğumlu bir Y kuşağı üyesiyim. Üsküdar Anadolu Lisesi (1998) ve Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (2005) mezunuyum.

1998 yılından bu yana web teknolojileri ile içli dışlıyım. Frontend ve Backend geliştirme yapıyorum. Web teknolojileri, restful servisler, güvenlik, stabilite ve ölçeklendirme konularından az biraz anlarım. 🙂

Bana sayfanın en altında bulunan sosyal medya bağlantıları üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://dev.evrenbal.com adresindeki portföy sayfamda ilgi duyduğum teknolojiler, programlama dilleri, çalışmalarımdan örnekler vb. bilgileri bulabilirsiniz. Maalesef şu an için sadece İngilizce sürümü mevcut.

Benden yardım almak ya da benimle çalışmak ister misiniz?

Bilgi paylaştıkça büyür mottosuna inanıyorum ve bilgimi paylaşmayı seviyorum. Sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşarak yukarıdaki konularda sorularınızı yöneltebilir ya da fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Eğer ihtiyacınız bilgi almayı aşıyorsa, Upwork platformu üzerinden proje bazlı olarak çalışabiliriz, eğer küçük işer veya projeyi aşan bir ihtiyacınız varsa yarı zamanlı/uzun süreli iş tekliflerine de açığım. 🙂 (LinkedIn profilim)