Evren Bal
Fullstack Web Geliştiricisi

#css #sass #javascript #reactjs #vuejs #nuxtjs #typescript #php #go #restapi #devops …
Tüm yetkinliklerimi görüntüleyin


Merhaba! Ben Evren BAL.

Endüstri mühendisi ve alaylı yazılımcıyım. İlk web sitemi açtığım 1998 yılından bu yana yazılım geliştiriyorum. Yeni teknolojileri, platformları, programlama dillerini ve IT ile ilgili her tür şeyi öğrenmekten keyif alıyorum.

Zaman zaman ara verdiğim dönemler olsa da, uzun yıllardır freelance olarak çalışıyorum. Çalıştığım küçük ve orta büyüklükte işletmelerin, teknik konularla yorulmadan ana işlerine odaklanmalarını sağlıyorum. İster dijital dünyaya açılmak isteyen bir küçük işletme, ister geleceğin unicorn startup şirketi olsun birlikte başarıya ulaşacağımızdan eminim.

Bu sitede sadece bilgimi paylaşmayı değil, bilgimi arttırmayı hedefliyorum. Bununla birlikte keyif aldığım konularda yazı yazmayı da seviyorum.

Daha fazla bilgi için yetkinliklerim ve profesyonel işlerime bakabilirsiniz. Her ne kadar içerisindeki bilgilerin tamamına bu sayfadan interaktif olarak ulaşabilecek de olsanız İngilizce özgeçmişimi buradan indirebilirsiniz.

Bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfasındaki formu doldurmanızı veya tercihen sosyal medyadan mesaj atmanızı rica ederim.

Copyright © 2022 - Evren BAL